Saha Hizmetlerimiz

Uçtan Uca Çözümlerimiz


Payser, POS terminallerine yönelik teknik saha servis hizmetleri alanında uzmanlaşmış ve uçtan uca çözümler sunarak, kurulumdan onarıma kadar geniş bir hizmet yelpazesi sağlamaktadır.

Türkiye genelinde 10’dan fazla ilde yerinde servis hizmeti, tüm illerde müşteri deneyim merkeziyle uzaktan destek servisi faaliyetleri gösteren firmamız, hızlı büyüme performansı ve yenilikçi yaklaşımıyla sektörde öncü bir rol üstlenmektedir.  

Profesyonel Teknik Servis


Payser olarak, POS terminalleri için teknik saha servis hizmetleri sunuyoruz. 

Kurulumdan onarıma, cihaz yedek parça, evrak, parkur yönetiminden kullanıcı eğitimlerine kadar tam kapsamlı çözümlerle işletmenizin her zaman en yüksek performansı sergilemesini sağlıyoruz. 

 

Müşteri Memnuniyeti


Türkiye'nin önde gelen ödeme sistemleri çözümleri sağlayan değerli müşterilerimizle sürdürdüğümüz başarılı ilişkilerin temelinde, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmamız yatmaktadır.

Sürekli güncellenen eğitimleri ve sahada kazanılan tecrübeleri ile her biri kendi alanlarında uzmanlaşmış teknik kadromuz sayesinde problem giderme süresi son derece kısalmaktadır.


Çözüm Süresi Taahhüdü 


Payser; destek sözleşmelerinde işinizin gerektirdiği çözüm sürelerini taahhüt etmekte ve buna uygun olarak destek verebilmek üzere gereken tüm yatırımları yapmaktadır. 

Müşteri deneyim merkezimiz sayesinde, müşterilerimizin servis taleplerine çok daha kısa sürelerde telefon desteği ile ilk müdahale yapılmakta ve yaygın servis ağımız sayesinde yerinde müdahale edilebilmekteyiz.