Lojistik ve Depo Hizmetleri

Depo ve Dağıtım Merkezi Yönetimi


Müşterilerimizin servis taleplerini en kısa sürede çözümleyebilmek adına, sahada uçtan uca çözümler sunduğumuz iş ortaklarımıza depo ve lojistik hizmetleri de vermekteyiz.

Dünya çapında yaygın olan ERP sistemleri ile uyumlu olan BT altyapımız aracılığıyla, müşterilerimize tüm operasyonları izleme ve denetleme yeteneği yanında, gerçek zamanlı olarak belirlenen performans kriterlerini takip etme imkanı sağlıyoruz.

Depo ve dağıtım süreçlerinizde teknoloji ve deneyimin gücünü arkasına alan şirketimiz, tüm stok yönetimi faaliyetlerinizi güvenle ve verimlilikle yürütmenizi sağlar. Depo girişinden itibaren, her bir ürünün barkodlama sistemi ile etiketlenmesi sayesinde, stok kayıtlarınız anında güncellenir ve kontrol altına alınır. Bu sistem, ürünlerinizin elektronik ortamda canlı olarak takip edilmesine olanak tanır, böylece her an stok durumunuzdan haberdar olabilirsiniz.  

Ürünlerinizi müşteri taleplerinize göre en hızlı şekilde adreslerine ulaştırma konusunda da iddialıyız. Müşterilerinizin dağıtım planlarına tam uyum sağlayarak, malzeme ve ürünlerinizi doğru ve zamanında teslim ediyoruz. Dağıtım sürecindeki bu hassasiyet, müşteri memnuniyetini artırırken, iş süreçlerinizin de kesintisiz devam etmesine yardımcı olur.

Yalnızca depolama ve dağıtım konusunda değil, aynı zamanda operasyonel verimliliği artırmak ve iş süreçlerinizi optimize etmek için de yanınızda. Sektördeki yenilikleri yakından takip ederek ve sürekli iyileştirme prensibiyle hareket ederek, tedarik zincirinizin her aşamasında size destek olmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmak ve onlara rekabet avantajı sağlamak için buradayız. İşinizi büyütürken, güvenilir ve etkin bir çözüm ortağı arıyorsanız, doğru yerdesiniz.Özelleştirilmiş Lojistik Süreçleri


Ürünlerinizi en uygun koşullarda saklamak ve operasyonel süreçlerinizi verimli bir şekilde yönetmek bizim işimiz. Ürünleriniz depomuza girdiği andan itibaren, sevkiyatına kadar geçen sürede tüm stok yönetimi süreçlerini elektronik ortamda titizlikle takip ediyoruz. Haftalık ve aylık yapılacak detaylı sayımlarla stok doğruluğunu sürekli kontrol altında tutuyoruz ve hizmet performansını KPI ve skor kartları ile değerlendiriyoruz.

Müşteri ihtiyaçlarınıza göre şekillenen otomatik çözümlerimiz, finansal hizmetler sektörüne özgü özelleştirilmiş depo yönetim sistemiyle gelişmiş destek sunar. Çevrimiçi izleme ve takip sistemimiz ile her an stoklarınızın durumunu görebilir, Just-In-Time sevkiyatlarla zamandan tasarruf edebilirsiniz. Her birim için, koli veya palet bazında hazırlanan siparişleriniz, sistemli bir yönetim ile sıfır stok kaybı garantisi altında sevk edilir.

Ayrıca, yedek parça stok yönetimi ve sevkiyatını da üstlenerek, hasarlı veya kayıp malzemeler için gerekli tüm prosedürleri, raporlamaları ve bloke işlemlerini yerine getiririz. 'Payser Stok Yönetim Yazılımı' ile müşteri yazılımlarınız arasında sağladığımız teknik entegrasyon, eş zamanlı bilgi akışını kesintisiz sürdürmenize olanak tanır.